Video Pro | Відеоспостереження у Києві та Київській області.

Відеоспостереження по території котеджу
05.07.2022

По даному об’єкту команда VideoPro, виконала роботи по встановленню системи відеоспостереження з 12 – ти камер фірми Hikvision, особливості цього об’єкту, це велика територія, яка потребувала, прокладання кабельних трас у поліетиленових трубах, бетонування снопчиків, оптимального розміщення PoE комутаторів для живлення камер, з урахування відстані та економії метражу кабелю, дана система відключалась до сервера охорони, з виводом зображення камер на монітор, та паралельно до мобільних пристроїв власників, для доступу до запису та перегляду через мережу інтернет.

Предыдущая
Следующая
Камера на балконі нагляд за транспортом
12.06.2022
Призначення встановленої даної камери, це стежити за припаркованим ,під будинком, мотоциклом, не дивлячись не висоту встановлення, а це, балкон третього поверху, камера справляться зі своєю місією. Хочеться ще відмітити, що у камері встановлена SD-Card для запису і дана IP — камера працює без відеореєстратора, самостійно надає користувачу віддалений доступ до неї через інтернет, також у даній квартирі, кабель від інтернет роутера до камери проходили з демонтажем плінтусу і накладок на дверях, кабель прокажений непомітно у кватирі, без пошкодження ремонту.
Предыдущая
Следующая
Шлагбаум та електромагнітний замок
29.05.2022
Команда інженерів VideoPro, провела роботи зі встановлення системи контролю доступу, до житлового комплексу, а саме: встановлення шлагбауму з системою пропуску, та електромагнітного замка на хвіртці, з карточною системою, проходу.
Предыдущая
Следующая
Периметр приватного будинку
27.05.2022
Даний об’єкт, це заміський будинок під Києвом, наша команда провела роботи зі встановлення, системи відеоспостереження, на базі обладнання фірми Hikvision, задача була мінімальною кількістю камер, спостерігати за периметром будинку.
Предыдущая
Следующая
Морозильна камера
14.05.2022
Даний монтаж виковувався у дуже стислі терміни, завданням від замовника було , було встановлення двох бездротових точок доступу Unifi та двох подвійних розеток, та також двох силових розеток, робота ускладнюваласть, роботою у морозильній камері при – 25 С , але особливих вимог до прокладання кабелів не висувалось.
Предыдущая
Следующая
Встановлення системи відеоспостереження в приватному будинку
14.04.2022
Наша команда провела монтаж 4 камер відеоспостереження в приватному будинку, а саме, на стовповій опорі. Камери вдалося розмістити на пластиковому боксі з порочного ABC-пластику з герметичністю класу IP65, всередині встановлено комутатор із живленням, що дозволило обійтися одним дротом, який заведено до будинку до відеореєстратора. Камери останнього покоління марки Dahua, модель DH-IPC-HFW1239S1-LED S5 світлочутливі та мають нічне LED-підсвічування, що дозволяє в нічний час, контролювати перехрестя біля будинку, ділянку та споруди на території.
Предыдущая
Следующая
Комплексний монтаж системи відеоспостереження
20.03.2022

Нашою командою VideoPro, був проведений комплексний монтаж у
офісній будівлі, системи відеоспостереження фірми Hikvision, в комбінації
з Led-прожекторами, та охороною системою Ajax, всередині офісу, з установкою
виносної вуличної сирени фірми Ajax.

Предыдущая
Следующая
Встановлення системи автоматичних шлагбаумів.
15.01.2022

Команда інженерів та монтажників компанії VideoPro, в одному з
столичних торгових центрів, провела роботи з встановлення, системи
автоматичних шлагбаумів, з подальшою інтеграцією пропускай
системи також у комплексі із системою відеоспостереження. Така система
дозволять здійснювати, контроль поселення автотранспорту співробітників, та
реалізовувати завдання платного паркування.

Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження вхідної групи та паркінгу
10.10.2021

На даному об’єкті виконаний попередній монтаж проводки, з наступним встановленням та налаштуванням камер спостереження. Так як даний об’єкт будується з нуля, необхідно дотримуватися етапності дій, а вже після оздоблювальних робіт по фасаду та всередині будівлі здійснити монтаж та налаштування обладнання. В даному випадку це 7 камер відеоспостереження, що здійснюють контроль периметра вхідної групи, а також паркінгу. Дана система відеоспостереження будуватиметься на обладнанні фірми Hikvision, на цифрових IP — камерах.

Предыдущая
Следующая
Монтаж кабельних систем та серверних шаф
18.09.2021

Для великого офісу, наша команда здійснювала роботи з монтажу структурованих кабельних систем по всьому поверсі будівлі, а також здійснювала, збирання та комплектацію серверних шаф, включаючи оптоволоконні кабельні лінки, та мідного інтернет кабелю, з наступним настроюванням серверного обладнання.

Предыдущая
Следующая
Монтаж автоматичного шлагбауму
02.09.2021
В рамках монтажу системи контролю доступу на об’єкті, нашими спеціалістами було здійснено монтаж автоматичного шлагбауму, з можливістю спрацьовування за номерними знаками автомобілів, подальшим внесенням до реєстру та дистанційним пультом управління.
Предыдущая
Следующая
Відеодомофон на приватній ділянці
17.08.2021

Наша команда виконувала завдання клієнта по встановленню відеодомофона на зовнішню хвіртку ділянки . На самій хвіртці було виконано монтаж електромеханічного замку із застосуванням зварювання та зміною конструкції рами дверей. Усі роботи проводилися протягом одного дня, під ключ.

Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження на території приватного будинку
22.07.2021

Для даного приватного володіння встановлювалися IP-камери в кількості трьох штук, і відеореєстратор. Устаткування встановлено, щоб максимально ефективно покрити територію ділянки.

Також додатково встановлено металевий стовпчик до паркану для збільшення висоти фіксації камери. У результаті вдалося досягти більш успішного кут огляду. З додаткового обладнання встановлено зовнішню антену TP-Link для wi-fi зони на вулиці, та wi-fi роутер у будинку.

Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження на будмайданчику
02.07.2021

Установка системи відеоспостереження на будівельному майданчику комерційної виробничої лінії. Для цифрових камер спостереження додатково встановлювалося джерело безперебійного живлення.

Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження на автомийці
23.06.2021

На Автомобільній мийці наша команда виконала встановлення системи відеоспостереження для контролю замовником роботи підприємства.

Монтаж виконувався в два етапи — закладка кабелю і, власне, встановлення камер спостереження та відеореєстратора з подальшим налаштуванням усієї системи та віддаленого доступу через інтернет.

Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження в приватному будинку
26.04.2021

Для приватного будинку, у якого є вихід до води, встановлена роботизована камера Hikvision і дві камери з широким кутом, для перекриття та страхування зон контролю, спостереження за пірсом та за плавзасобами.

Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження на складі
15.04.2021
Приклад реалізації у складських приміщеннях системи відеоспостереження з урахуванням устаткування Hikvision. Камери встановлені на висоті 8-9 м. Вся проводка йде у стельовий простір, відеореєстратор встановлений на технічному поверсі.
Предыдущая
Следующая
Відеоконтроль на будмайданчику
11.03.2021
Встановлено цифрову IP систему відеоспостереження на базі роботизованих камер, а також камер із вузьким кутом огляду Hikvision. Такий вибір зроблено для спостереження за далекими відстанями, оскільки цей будмайданчик вимагає постійного контролю переміщення на великій території. Оскільки відстані великі, для розміщення камер встановлювалися опори з бетонуванням.
Предыдущая
Следующая
Видеоконтроль на строящемся объекте
03.02.2021
Технічне завдання — забезпечити спостереження за периметром, що відбувається всередині ділянки, на момент будівництва будинку, та подальшого відеоконтролю території. Спеціалісти VideoPro здійснили встановлення системи відеоспостереження Hikvision: 3 статичні камери DS-2CD1021-I, робот DS-2DE5225IW-AE, відеореєстратор DS-7104NI-Q1/4P, запис на жорсткий диск з копіюванням у хмарний сервіс. Підключено два інтернет-канали: основний оптичний та резервний 4G. Встановлений роутер Xiaomi Mi WiFi Router 4 з максимальним покриттям wi-fi. Встановлено «під ключ» стовпчики для ефективного розташування камер. На пристроях налаштований віддалений доступ — відеоспостереження реалізовано через Hik-Connect.
Предыдущая
Следующая
Відеоспостереження в офісі
13.12.2020

У зв’язку з необхідністю контролю доступу відвідувачів, які приходять в офіс, було поставлено завдання знайти зручне рішення для даного контролю в приміщення ззовні, під мінімальний бюджет. Фахівці нашої команди виконали монтаж та налаштування відеодомофону, електронного замку на вхідних дверях офісу, а також за бажанням замовника встановили дві панелі управління з екраном всередині офісу.

Предыдущая
Следующая
Безперебійне електропостачання
04.11.2020
У цьому проекті команда VideoPro впроваджувала рішення щодо встановлення трьох однофазних стабілізаторів напруги Volter на 7кВатт, а також ABP фірми Hager. Стабілізатори пристрою вирішать проблеми плаваючої напруги, і тим самим убережуть дорогу домашню техніку від виходу з ладу. АBP у цьому випадку є перемикачем з основного джерела електроенергії на резервний генератор. Це блок, який має автоматичну начинку, відповідальну за перемикання з основної лінії живлення на запасну і навпаки. Пристрій розроблено для безперебійного електропостачання в мережі. Подібні рішення актуальні для комфортного та автономного проживання у заміських будинках.

Предыдущая
Следующая